Пальто з шлейками Saint-Malo, червоний, 36 см
Код Товару:
139161
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1319.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67913 |
| Штрихкод | 4011905679136 |
| Тип | Попона, Пальто, Курточка |
| Довжина | 36 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Поліестер |
| Обхват грудей | 50 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Пальто з шлейками Saint-Malo, червоний, 36 см
Стильне і стьобана пальто з вшитим ременем стійким до розриву для кріплення повідця.
Переваги
- Поліестер
- З м'якою флісовій підкладкою і набиванням
- Інтегрований джгут
- Застібка-блискавка
- Обхват шиї: 36 см
- Обхват черева: 50 см
- Колір: Червоний
- Довжина спинки: 36 см
Характеристики
- Тип Попона
- Тварина Собаки
- Тип Пальто
- Колір Червоний
- Матеріал Поліестер
- Обхват шиї 36 см
- Довжина спинки 36 см
- Обхват черева 50 см