Попона Trixie - Rouen, M, 48 см
Код Товару:
139106
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
824.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67517 |
| Штрихкод | 4011905675176 |
| Тип | Накидка, Попона, Дощовик |
| Розмір | M |
| Довжина | 48 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Полиестер, Фліс |
| Обхват грудей | 44-66 см |
| Обхват шиї | 46-56 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Попона Trixie - Rouen, M, 48 см
Переваги
- Поліестер
- Спеціальний крій для мопсів, французьких і англійських бульдогів
- З складкою для оптимальної свободи руху
- З м'якою флісовій підкладкою і набиванням
- З прорізами для кріплення повідця
- Що відображають частини
- Прив'язь на спині
- З кріпленням на гачок і петлю в області грудей
- Обхват шиї: 46-56 см
- Обхват черева: 44-66 см
- Колір: Чорний
- Довжина спинки: 48 см