Попона Trixie - Rouen, XS, 32 см
Код Товару:
139100
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
587.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-67511 |
| Штрихкод | 4011905675114 |
| Тип | Попона, Дощовик, Накидка |
| Розмір | XS |
| Довжина | 32 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Полиестер, Фліс |
| Обхват грудей | 34-50 см |
| Обхват шиї | 34-38 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Попона Trixie - Rouen, XS, 32 см
Переваги
- Поліестер
- Спеціальний крій для мопсів, французьких і англійських бульдогів
- З складкою для оптимальної свободи руху
- З м'якою флісовій підкладкою і набиванням
- З прорізами для кріплення повідця
- Що відображають частини
- Прив'язь на спині
- З кріпленням на гачок і петлю в області грудей
- Обхват шиї: 34-38 см
- Обхват черева: 34-50 см
- Колір: Чорний
- Довжина спинки: 32 см