Будиночок для гризунів Trixie - Jerrik, дерево, 50х33х25 см
Код Товару:
139576
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1773.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-62184 |
| Штрихкод | 4011905621845 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 33 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок для гризунів Trixie - Jerrik, дерево, 50х33х25 см
Дерев'яний будиночок для гризунів Hendrik Trixie 50 см× 25 см× 33 см.Натуральное дерево.
Характеристики
- Тип Будиночок
- Призначення Для гризунів
- Вид гризунів Кролики
- Висота 25 см
- Довжина 50 см
- Ширина 33 см
- Матеріал Дерево