Будиночок для гризунів Trixie - Jerrik, дерево, 40х23х20 см
Код Товару:
139575
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1014.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-62183 |
| Штрихкод | 4011905621838 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 23 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок для гризунів Trixie - Jerrik, дерево, 40х23х20 см
Дерев'яний будиночок для гризунів Hendrik Trixie 40 см× 20 см× 23 см. З натурального дерева.
Характеристики
- Тип Будиночок
- Призначення Для гризунів
- Вид гризунів Пацюки/Морські свинки/Миші/Хом'яки
- Висота 20 см
- Довжина 40 см
- Матеріал Дерево