Комплект Georplast Welcome Starter Kit For Kitten для кошенят, 37×27×8.5 см, бежевий
Код Товару:
193341
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
443.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-80500-beige |
| Штрихкод | 8016040805002 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 37 см |
| Вік | Для кошенят |
| Ширина | 27 см |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Iталія |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Комплект Georplast Welcome Starter Kit For Kitten для кошенят, 37×27×8,5 см, бежевий
Вітальний набір Georplast Kitten Starter Kit.
Ласкаво просимо до нового дому!
Милий кошеня щойно приєднався до вашої родини та потребує цього. Welcome Kit пропонує відкритий котячий туалет, совок для наповнювача, миску для їжі та першу іграшку.
Характеристики:
- тип: туалет;
- вид: відкритий;
- розмір: 37×27×8,5 см;
- колір: бежевий;
- матеріал: пластик;
- бренд: Georplast;
- країна-виробник: Італія;
- штрихкод: 8016040805002.