Комплект Georplast Welcome Starter Kit For Kitten для кошенят, 37×27×8.5 см, блакитний
Код Товару:
118120
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
398.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-80500-blue |
| Штрихкод | 8016040805002 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 27 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Італія, Італія |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Комплект Геопласт Welcome Starter Kit For Kitten для кошенят, 37×27×8.5 см, блакитний
Вітальний набір Georplast Kitten Starter Kit.
Ласкаво просимо в новий будинок!
Милий кошеня щойно приєднався до вашої сім'ї та потребує цього. Welcome Kit пропонує вам відкритий туалет для кішок, лопату для піску, миску для їжі та вашу першу іграшку.
Характеристики:
- тип: туалет;
- вид: відкритий;
- розмір: 37×27×8.5 см;
- колір: блакитний;
- матеріал: пластик;
- бренд: Georplast;
- країна-виробник: Італія;
- артикул: 80500;
- штрихкод: 8016040805002.