Миска Georplast Squeeze Oval Small розкладна похідна для тварин, 0.5 л, 19×14.5×5.5 см
Код Товару:
169328
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
155.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10083 |
| Штрихкод | 8016040100831 |
| Тип | Миска |
| Призначення | Годування |
| Вид | Дорожня |
| Довжина | 19 см, 19 см |
| Висота | 5.5 см, 5.5 см |
| Ширина | 14.5 см, 14.5 см |
| Обʼєм | 0.5 л |
| Тварина | Для котів, Для собак |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска Георпласт Squeeze Oval Small розкладна похідна для тварин, 0.5 л, 19×14.5×5.5 см
Миска силіконова складна. Зручна для тривалих прогулянок, поїздок, подорожей. В асортименті 3 кольори.
Кольори в асортименті, наявність уточнюйте у менеджера.
Характеристики:
- призначення: годівля;
- тип: миски;
- вид: дорожня;
- об'єм: 500 мл;
- розмір: 19×14.5×5.5 см;
- тварина: для собак, для котів;
- країна виробник: Італія;
- артикул: 10083;
- штрихкод: 8016040100831.