Миска Georplast Squeeze Oval Big розкладна похідна для тварин,1 л, 23×17×7 см
Код Товару:
169327
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
186.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10084 |
| Штрихкод | 8016040100848 |
| Тип | Миска |
| Призначення | Годування |
| Вид | Дорожня |
| Довжина | 23 см, 23 см |
| Висота | 7 см, 7 см, 7 см |
| Ширина | 17 см, 17 см |
| Обʼєм | 1 л |
| Тварина | Для котів, Для собак |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска Георпласт Squeeze Oval Big розкладна похідна для тварин,1 л, 23×17×7 см
Миска силіконова складна. Зручна для тривалих прогулянок, поїздок, подорожей. В асортименті 3 кольори.
Кольори в асортименті, наявність уточнюйте у менеджера.
Характеристики:
- призначення: годівля;
- тип: миски;
- вид: дорожня;
- об'єм: 1 л;
- розмір: 23×17×7 см;
- тварина: для собак, для котів;
- країна виробник: Італія;
- артикул: 10084;
- штрихкод: 8016040100848.