Лежак AnimAll Mary S Lavander для собак, лавандовий, 50×50×15 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | АТ2272 |
| Штрихкод | 2000981272272 |
| Тип | Лежак, Лежанка |
| Довжина | 50 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 50 см |
| Колір | Лавандовий |
| Тварина | Для собак |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Повідець-шлея АнімАлл костюм з бантиком для собак, 1×120 см
Лежак від торгової марки AnimAll "Mary" - це зручне місце для відпочинку вашого улюбленця, яке підійде як для собак, так і для котів.
Він має розміри 50×50×15 см та форму кошика, що забезпечує комфортну підтримку для тварини під час сну та відпочинку.
Зовнішня оббивка лежака виконана з високоякісного льону, що забезпечує міцність та довговічність.
Це також надає лежаку стильного та елегантного вигляду, тому він буде добре виглядати в будь-якому інтер'єрі. Внутрішня частина виконана з м'якого оксамиту плюшу, який створює дуже м'яку та затишну поверхню для сну тварини.
Цей матеріал також має високу міцність, що в свою чергу дозволяє використовувати лежак протягом тривалого часу. Він має фірмовий логотип і може бути стиратися в пральній машині. Наповнювач – холлофайбер, який гарантує максимальний комфорт вашому вихованцю. Дозвольте вашому улюбленцю мати свій стильний, затишний та безпечний куточок для відпочинку.