Лежак AnimAll Mary S Brown для собак, коричневий, 50×50×15 см
Код Товару:
159883
Виробник:
AnimAll
Наявність:
В наявності
924.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | АТ 1951 |
| Штрихкод | 2000981201951 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 50 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 50 см |
| Колір | Коричневий |
| Розмір породи | Малі |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак ЕнімАлл Mary S Brown для собак, коричневий, 50×50×15 см
AnimAll Mary - комфортний і красивий лежак з льону і плюшу, в якому дуже люблять спати та релаксувати навіть найвибагливіші собаки. Бортики служать улюбленцю подушкою і створюють відчуття безпеки, а м'яка текстура - затишок і комфорт.
Лежак має антиковзну основу. Його довговічний матеріал не вимагає особливого догляду. Його можна прати в пральній машині при температурі 30°C.