Штучний корал Blue Treasure HZY 202, 18×19×9 см
Код Товару:
151288
Виробник:
Blue Treasure
Наявність:
Немає в наявності
577.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | HZY 202 |
| Штрихкод | 2000981198701 |
| Призначення | Для морського акваріума, Для прісноводного акваріума |
| Тип | Штучний корал |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 19 см |
| Матеріал | Полімерна смола |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Штучний корал HZY 202
Висока якість виготовлення та екологічність матеріалів.
Кожен корал виготовляється і фарбується вручну. Матеріали підібрані для експлуатації в агресивному морському та прісному середовищі. Основа декорації - спеціальна полімерна смола, стійка до теплових і хімічних впливів. Високотехнологічне покриття коралів - спеціальна розробка компанії Blue Treasure, яка дозволяє зберігати колір під впливом хімічної агресивної акваріумного середовища. На відміну від інших виробників штучних коралів, вироби Blue Treasure можна використовувати в морській воді.
Кожен корал - копія справжнього корала.
Характеристики
- розмір:
- довжина - 18 см;
- висота - 19 см;
- ширина - 9 см.
- артикул: HZY 202;
- виробник: Blue Treasure;
- країна-виробник: Китай.