Штучний корал Blue Treasure HZY 250, 17×13×15 см
Код Товару:
151300
Виробник:
Blue Treasure
Наявність:
Немає в наявності
865.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | HZY 250 |
| Штрихкод | 2000981198770 |
| Тип | Штучний корал |
| Призначення | Для прісноводного акваріума, Для морського акваріума |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 13 см |
| Матеріал | Полімерна смола |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Штучний корал HZY 250
Висока якість виготовлення та екологічність матеріалів.
Кожен корал виготовляється і фарбується вручну. Матеріали підібрані для експлуатації в агресивному морському та прісному середовищі. Основа декорації - спеціальна полімерна смола, стійка до теплових і хімічних впливів. Високотехнологічне покриття коралів - спеціальна розробка компанії Blue Treasure, яка дозволяє зберігати колір під впливом хімічної агресивної акваріумного середовища. На відміну від інших виробників штучних коралів, вироби Blue Treasure можна використовувати в морській воді.
Кожен корал - копія справжнього корала.
Характеристики
- розмір:
- довжина - 17 см;
- висота - 13 см;
- ширина - 15 см.
- артикул: HZY 250;
- виробник: Blue Treasure;
- країна-виробник: Китай.