Водоспад-поїлка Hagen Exo Terra, середній
Код Товару:
148679
Виробник:
Hagen
Наявність:
Наявність уточнюйте
3435.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2912 |
| Штрихкод | 15561229128 |
| Тип | Водоспад |
| Висота | 18.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Водоспад-поїлка Hagen Exo Terra, середній
Характеристики:
- тип: водоспад;
- розмір: 19×21,5×18,5 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2912;
- штрихкод: 15561229128.