Водоспад-поїлка Hagen Exo Terra, великий
Код Товару:
148678
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
3332.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2914 |
| Штрихкод | 15561229142 |
| Тип | Водоспад |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 25.5 см |
| Ширина | 27 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Водоспад-поїлка Hagen Exo Terra, великий
Характеристики:
- тип: водоспад;
- розмір: 25,5×27×27 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2914;
- штрихкод: 15561229142.