Обігрівач Hagen Exo Terra килимок, 10 × 12 см, 4 Вт
Код Товару:
148665
Виробник:
Hagen
Наявність:
В наявності
1204.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2015 |
| Штрихкод | 015561220156 |
| Тип | Термокилимок |
| Потужність | 4 Вт |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 12 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Обігрівач Hagen Exo Terra килимок, 10 × 12 см, 4 Вт
Характеристики:
- тип: термокилимок;
- розмір: 10×12 см;
- потужність: 4 вт;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2015;
- штрихкод: 15561220156.