Обігрівач Hagen Exo Terra килимок, 20 см, 8 Вт
Код Товару:
148664
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
1155.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2016_ord |
| Штрихкод | 15561220163 |
| Тип | Термокилимок |
| Потужність | 8 Вт |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Обігрівач Hagen Exo Terra килимок, 20 см, 8 Вт
Характеристики:
- тип: термокилимок;
- розмір: 20×20 см;
- потужність: 8 вт;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2016_ord;
- штрихкод: 15561220163.