Декорація Hagen Exo Terra Turtle Bank, 17 × 12 × 3 см
Код Товару:
148648
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
815.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT3800 |
| Штрихкод | 15561238007 |
| Тип | Острів |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 12 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Декорація Hagen Exo Terra Turtle Bank, 17 × 12 × 3 см
Характеристики:
- тип: острів;
- розмір: 17×12×3 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT3800;
- штрихкод: 15561238007.