Декорація Hagen Exo Terra Turtle Bank, 30 × 18 × 5 см
Код Товару:
148647
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
2192.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT3801 |
| Штрихкод | 15561238014 |
| Тип | Острів |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 18 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Декорація Hagen Exo Terra Turtle Bank, 30 × 18 × 5 см
Характеристики:
- тип: острів;
- розмір: 30×18×5 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT3801;
- штрихкод: 15561238014.