Лежак-печера Trixie Minou для собак, синій, 35×26×41 см
Код Товару:
144887
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
976.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-36309 |
| Штрихкод | 4011905363097 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 26 см |
| Колір | Синій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак-печера Тріксі Minou для собак, синій, 35×26×41 см
Лежак-печера Trixie Minou для собак, має сірий колір і виконаний з плюшу та спіненого наповнювача. Знімна подушка дуже м'яка і наповнена флисом. Контур входу прикрашають волокна з хутра.
Лежак-печера підходить для собак малих порід. Він дуже зручний і відмінно захищає від протягів.
Прання можлива в делікатному режимі при температурі 30 °C.
Розміри: 35×26×41 см.
Матеріали: поліефір, плюш, піна.
Колір: синій.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.