Лежак-печера Trixie Minou для собак, сірий, 41×30×50 см
Код Товару:
144011
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1570.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-36305 |
| Штрихкод | 4047974363058 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 41 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Колір | Сірий |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак-печера Тріксі Minou для собак, сірий, 41×30×50 см
Лежак-печера Trixie Minou для собак має оббивку з плюшу і складається зі спіненого наповнювача. Є в комплекті знімна подушка, яка наповнена флисом, що надає їй м'якості. Низ лежака зроблений з нейлону, який не ковзає на підлозі.
Лежак у вигляді печери підійде для собак дрібних порід, особливо для тих, які постійно відчувають холод. Його дизайн захистить від протягів і додасть відчуття самоти і комфорту.
Розміри: 41×30×50 см.
Матеріал: плюш, фліс, нейлон.
Колір: сірий.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.