Переноска Georplast Rocket Classic для собак, з прозорою кришкою, 49×33×33 см
Код Товару:
144636
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
795.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10566 |
| Штрихкод | 8016040105669 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Довжина | 49 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 33 см |
| Колір | Блакитний |
| Розмір породи | Малі |
| Матеріал | Пластик |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Georplast Rocket Classic для собак, з прозорою кришкою, 49×33×33 см
Легка і зручна переноска для котів, цуценят і невеликих тварин. Двері переноска зроблена з прозорого пластика, що відкриваються вгору. Надійні засувки. Повітря циркулює завдяки пластмасовим грат по всьому периметру переноска. Зручні кріплення і ручка зверху.
Кольори в асортименті, наявність уточнюйте у менеджера.
Розміри: 49×33×33 см.
Матеріал: пластик.
Вага тварини: до 8 кг.
Бренд: Georplast.
Країна виробник: Італія.