Переноска Georplast Rocket Classic для собак, пластикова, сіро-біла, 49×33×33 см
Код Товару:
144635
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
795.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10565 |
| Штрихкод | 8016040105652 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Довжина | 49 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 33 см |
| Колір | Рожевий |
| Розмір породи | Малі |
| Матеріал | Пластик |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Georplast Rocket Classic для собак, пластикова, сіро-біла, 49×33×33 см
Georplast Rocket Classic - це високоякісна пластикова переноска для собак дрібних порід. Тварина занурюється всередину конструкції, завдяки кришці, яка відкривається вгору. З боків є безліч спеціальних отворів, які забезпечують тварині повну циркуляцію повітря. З переноскам Rocket Classic переміщення вашого вихованця буде максимально комфортним і без всякого стресу!
Кольори в асортименті.
Розміри: 49×33×33 см.
Матеріал: пластик.
Колір: сіро-біла.
Вага тварини: до 8 кг.
Бренд: Georplast.
Країна виробник: Італія.