Будиночок Trixie, для гризунів, 19 × 11 × 13 см
Код Товару:
143829
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
260.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-61271 |
| Штрихкод | 4047974612712 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 11 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок Trixie, для гризунів, 19 × 11 × 13 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 19×11×13 см;
- матеріал: дерево;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-61271;
- штрихкод: 4047974612712.