Будиночок Trixie, для гризунів, 24 × 15 × 15 см
Код Товару:
143814
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
308.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-60861 |
| Штрихкод | 4011905608617 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 15 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок Trixie, для гризунів, 24 × 15 × 15 см
Характеристики:
- тип: будиночок;
- матеріал: дерево;
- тварина: для гризунів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-60861;
- штрихкод: 4011905608617.