Туалет Trixie Berto, для кішок, 47 × 26 × 69 см, антрацит / білий
Код Товару:
143707
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
970.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-40171 |
| Штрихкод | 4047974401712 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 69 см |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 26 см |
| Колір | Білий |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет Trixie Berto, для кішок, 47 × 26 × 69 см, антрацит/білий
Характеристики:
- тип: туалет;
- вид: відкритий;
- тварина: для котів;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-40171;
- штрихкод: 4047974401712.