Туалет Trixie Berto, для кішок, 39 × 22 × 59 см, блакитний
Код Товару:
143705
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
522.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-40152 |
| Штрихкод | 4011905401522 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 59 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 22 см |
| Колір | Блакитний |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
НК
31.07.2024
Туалет для котів від Trixie просто супер. Зручний у використанні, легко чиститься, а головне - мій кіт відразу звик до нього.
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет Trixie Berto, для кішок, 39 × 22 × 59 см, блакитний
Характеристики:
- тип: туалет;
- вид: відкритий;
- тварина: для котів;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-40152;
- штрихкод: 4011905401522.