Переноска Trixie Skudo для собак до 24 кг, сіро-коричневий, 40×39×60 см
Код Товару:
143695
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
2449.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-39741 |
| Штрихкод | 8022967045063 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Довжина | 60 см |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал | Пластик+метал |
| Вага | 2 кг |
| Тварина | Для собак |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Тріксі Skudo для собак до 24 кг, сіро-коричневий, 40×39×60 см
переноска Trixie Skudo для собак вагою не більше 24 кг. переноска зроблена з пластикового корпусу. Металеві двері та спеціальні засувки надійно закриваються, щоб вихованець не зміг вистрибнути або відкрити вихід зсередини. Вентиляційні отвори служать для кращої циркуляції повітря.
переноска відповідає стандартам авіа та залізничних перевезень.
Розміри: 40×39×60 см.
Матеріал: пластик.
Вага тварини: до 24 кг.
Колір: сіро-коричневий.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.