Переноска Trixie Skudo для собак до 12 кг, сіро-коричневий, 30×32×49 см
Код Товару:
142159
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1549.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-39735 |
| Штрихкод | 8022967038980 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 32 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Тварина | Для собак |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Тріксі Skudo для собак до 12 кг, сіро-коричневий, 30×32×49 см
Переноска Trixie Skudo для собак може витримати максимальну вагу 12 кг. Корпус переноски зроблений із пластику, двері та засувки – з металу. Вентиляційні отвори для кращої циркуляції повітря.
Розміри S-M з одним, а інші розміри з двома лотками для зберігання аксесуарів та ласощів. Також розміри S-M зроблені з довжчою ручкою.
Ця модель відповідає стандартам залізничних та авіаперевезень.
Характеристики:
- артикул: TX-39735;
- матеріал: пластик;
- розміри: 30×32×49 см;
- максимальна вага вихованця: до 12 кг;
- колір: сіро-коричневий;
- бренд: Trixie;
- країна виробник: Німеччина.