Накидка Trixie Orleans, для собак, 70 см
Код Товару:
143196
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
720.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-30519 |
| Штрихкод | 4011905305196 |
| Тип | Накидка |
| Розмір | XL |
| Довжина | 70 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон, Фліс |
| Обхват грудей | 65-90 см |
| Обхват шиї | 66-75 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Накидка Trixie Orleans, для собак, 70 см
Характеристики:
- тип: накидка;
- сезон: весна, осінь;
- розмір: хL;
- матеріал: нейлон, фліс;
- колір: чорний;
- довжина: 70 см;
- тварина: для собак;
- країна виробник: Німеччина;
- обхват грудей: 65-90 см;
- обхват шиї: 66-75 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-30519;
- штрихкод: 4011905305196.