Накидка Trixie Orleans, для собак, 40 см
Код Товару:
143195
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
423.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-30514 |
| Штрихкод | 4011905305141 |
| Тип | Накидка |
| Розмір | S |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон, Фліс |
| Обхват грудей | 42-55 см |
| Обхват шиї | 40-50 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Накидка Trixie Orleans, для собак, 40 см
Характеристики:
- тип: накидка;
- сезон: весна, осінь;
- розмір: S;
- матеріал: нейлон, фліс;
- колір: чорний;
- довжина: 40 см;
- тварина: для собак;
- країна виробник: Німеччина;
- обхват грудей: 42-55 см;
- обхват шиї: 40-50 см;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-30514;
- штрихкод: 4011905305141.