Туалет з рамкою Trixie Classic, для кішок, 37 × 15 × 47 см, бірюза / білий
Код Товару:
142215
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
190.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-40316 |
| Штрихкод | 4011905403168 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 47 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 15 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
МБ
16.09.2024
Туалет з рамкою від Trixie дуже зручний і легко чиститься. Кішка швидко звикла до нього, а дизайн у бірюзово-білому кольорі добре вписався в інтер'єр.
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет з рамкою Trixie Classic, для кішок, 37 × 15 × 47 см, бірюза/білий
Характеристики:
- тип: туалет;
- вид: відкритий;
- тварина: для котів;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-40316;
- штрихкод: 4011905403168.