Туалет з рамкою Trixie Classic, для кішок, 47 × 37 × 15 см, світло-сірий
Код Товару:
142214
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
190.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-40312 |
| Штрихкод | 4011905403120 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 37 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
2
відгуки
МК
17.05.2024
Простий у використанні та чистці. Рамка допомагає утримувати наповнювач всередині, що зберігає чистоту навколо
ВБ
05.06.2024
Чи легко чистити цей туалет?
05.06.2024
Так, завдяки знімній рамці та гладкій поверхні, туалет легко чиститься.
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет з рамкою Trixie Classic, для кішок, 47 × 37 × 15 см, світло-сірий
Характеристики:
- тип: туалет;
- вид: відкритий;
- тварина: для котів;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-40312;
- штрихкод: 4011905403120.