Переноска Trixie Capri для собак до 8 кг, темно-зелений, 37×34×55 см
Код Товару:
142176
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
929.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-39824 |
| Штрихкод | 4011905398242 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Вага тварини | до 8 |
| Довжина | 37 см |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 34 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для собак |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Тріксі Capri для собак до 8 кг, темно-зелений, 37×34×55 см
переноска Trixie Capri для собак зроблена з міцного пластику. По периметру конструкції є вентиляційні отвори для кращої циркуляції повітря. Дверцята пластикова. Верх і низ переноска міцно з'єднуються спеціальними фіксаторами. переноска розрахована на вагу тварини не більше 8 кг. Є піддон для зберігання аксесуарів.
Розміри: 37×34×55 см.
Матеріали: пластик.
Вага тварини: до 8 кг.
Колір: темно-зелений.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.