Переноска Trixie Capri для собак до 8 кг, сірий, 37×34×55 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-39821 |
| Штрихкод | 4011905398211 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Вага тварини | до 8 |
| Довжина | 55 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 37 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для собак |
Доброго дня. Замовила переноску середнього розміру. Дуже зручна, достатньо вмістка, та виглядає стильно, навіть краще ніж на фото. Дякую.
Доброго дня! Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам надзвичайно приємно, що переноска Вам сподобалась. Нехай вона служить довго та з комфортом, а Ваш улюбленець подорожує із задоволенням! Завжди раді Вам ❤️
Як замовити?
Переноска Тріксі Capri для собак до 8 кг, сірий, 37×34×55 см
переноска Trixie Capri для собак зроблена з міцного пластику. По периметру конструкції є вентиляційні отвори для кращої циркуляції повітря. Дверцята пластикова. Верх і низ переноска міцно з'єднуються спеціальними фіксаторами. переноска розрахована на вагу тварини не більше 8 кг. Є піддон для зберігання аксесуарів.
Розміри: 37×34×55 см.
Матеріали: пластик.
Вага тварини: до 8 кг.
Колір: сірий.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.