Дощовик Trixie для собак, прозорий, 60 см
Код Товару:
141192
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
358.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-3007 |
| Штрихкод | 4011905030074 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | L |
| Довжина | 60 см |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Обхват грудей | 52-76 см |
| Обхват шиї | 46 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Тріксі для собак, прозорий, 60 см
Дощовик Trixie прозорий з чорними межами, зроблений зі штучного полотна змішаного складу (полівінілхлорид). Дощовик з нагрудником та додатковою петлею для хвоста. Для більшого захисту та безпеки у вечірній час є відбивні нашивки у формі лап. Застібка на липучці. Дуже просто одягається на улюбленця.
Характеристики:
- артикул: TX-3007;
- тип: дощовик;
- матеріал: полівінілхлорид;
- розмір: L;
- розмір шиї: 46 см;
- обхват грудей: 52-76 см;
- довжина по спині: 60 см;
- колір: прозорий;
- бренд: Trixie;
- країна виробник: Німеччина.