Дощовик Trixie для собак, прозорий, 38 см
Код Товару:
141188
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
325.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-3002 |
| Штрихкод | 4011905030029 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | S |
| Довжина | 38 см |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Обхват грудей | 44-60 см |
| Обхват шиї | 32 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Тріксі для собак, прозорий, 38 см
Дощовик Trixie прозорий з чорними межами, зроблений зі штучного полотна змішаного складу (полівінілхлорид). Дощовик з нагрудником та додатковою петлею для хвоста. Для більшого захисту та безпеки у вечірній час є відбивні нашивки у формі лап. Застібка на липучці. Дуже просто одягається на улюбленця.
Характеристики:
- артикул: TX-3002;
- тип: дощовик;
- матеріал: полівінілхлорид;
- розмір: S;
- розмір шиї: 32 см;
- обхват грудей: 42-60 см;
- довжина по спині: 38 см;
- колір: прозорий;
- бренд: Trixie;
- країна виробник: Німеччина.