Басейни для тераріуму ATG Line 29x23,5x8 см
Код Товару:
137437
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
Немає в наявності
594.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TB-02 |
| Штрихкод | 5901779320397 |
| Тип | Басейн |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 23.5 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Басейни для тераріуму ATG Line 29x23x8 см
Басейни створені для ваших вихованців, вони на 100% безпечні і нешкідливі. За минулі роки технологічний процес і використовуються матеріали були адаптовані так, щоб не завдавати шкоди істот, що живуть в тераріумі. Басейн дозволяє легко прикрасити тераріум, створивши імітацію природного середовища. Наповнені водою, вони збільшують вологість повітря.
Розміри:
- Довжина - 29 см
- Ширина - 23 см
- Висота - 8 см
Декорація пофарбована вручну, тому кожна деталь має різну насиченість кольору і візерунок.