Басейни для тераріуму ATG Line 17x15x6,5 см
Код Товару:
137435
Виробник:
ATG LINE
Наявність:
Немає в наявності
307.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-TB-01M |
| Штрихкод | 5901779320373 |
| Тип | Басейн |
| Висота | 6.5 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 15 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Басейни для тераріуму ATG Line 17x15x6,5 см
Басейни створені для ваших вихованців, вони на 100% безпечні і нешкідливі. За минулі роки технологічний процес і використовуються матеріали були адаптовані так, щоб не завдавати шкоди істот, що живуть в тераріумі. Басейн дозволяє легко прикрасити тераріум, створивши імітацію природного середовища. Наповнені водою, вони збільшують вологість повітря.
Розміри:
- Довжина - 17 см
- Ширина - 15 см
- Висота - 6,5 см
Декорація пофарбована вручну, тому кожна деталь має різну насиченість кольору і візерунок.