Печера розбірна REPTI-ZOO ERS28S 16x12x8 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-ERS28S |
| Штрихкод | 6970211808129 |
| Тип | Печера |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 12 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Печера розбірна REPTI-ZOO ERS28S 16x12x8 см
Правильне кількість укриттів всередині тераріуму позитивно впливає на якість життя вихованця, даючи йому можливість притулитися в стресових ситуаціях, захищаючи тварину від перегріву, роблячи його ідеальним місцем для сну або розведення. Слід пам'ятати, що деякі рептилії, амфібії і гризуни шукають безпечне місце для очікування дня до настання темряви.
Печера з магнітами Repti-Zoo ERS28S 16x12x8см ідеально підходить для змій, геконів, павуків і комах. Він виготовлений з полімерного матеріалу. Покритий високоякісним ламінатом, він абсолютно безпечний і легко миється.
Печера розбірна Repti-Zoo ERS28S 16x12x8см має унікальний газообмін, зберігаючи при цьому більш високу вологість всередині. Прекрасно сприяє линьки або інкубації яєць. Невеликий отвір і великий обсяг створюють ідеальне співвідношення, особливо для змій. Можливість відкриття печери, тримається на магнітах, полегшує прибирання і дозволяє вивести тварину з печери.
Розміри: 165x120x75мм