Печера розбірна REPTI-ZOO ERS28L 28x19x17 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-ERS28L |
| Штрихкод | 6970211808143 |
| Тип | Печера |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 19 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Печера розбірна REPTI-ZOO ERS28L 28x19x17 см
Правильне кількість укриттів всередині тераріуму позитивно впливає на якість життя вихованця, даючи йому можливість притулитися в стресових ситуаціях, захищаючи тварину від перегріву, роблячи його ідеальним місцем для сну або розведення.
Слід пам'ятати, що деякі рептилії, амфібії і гризуни шукають безпечне місце для очікування дня до настання темряви.
Печера з магнітами Repti-Zoo ERS28L 28x19x17см ідеально підходить для змій, геконів, павуків і комах.
Він виготовлений з полімерного матеріалу. Покритий високоякісним ламінатом, він абсолютно безпечний і легко миється.
Печера розбірна Repti-Zoo ERS28L 28x19x17см має унікальний газообмін, зберігаючи при цьому більш високу вологість всередині. Прекрасно сприяє линьки або інкубації яєць. Невеликий отвір і великий обсяг створюють ідеальне співвідношення, особливо для змій. Можливість відкриття печери, тримається на магнітах, полегшує прибирання і дозволяє вивести тварину з печери.
Розміри: 280х188х170мм