Туалет Trixie Berto, для кошек, 39×22×59 см, голубой
Код Товара:
143705
Производитель:
Trixie
Наличие:
Нет в наличии
522.00 ₴
Доставка в Киев
Оплата
Оплата при получении товара, Оплата картой Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-40152 |
| Штрихкод | 4011905401522 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 59 см |
| Длина | 39 см |
| Ширина | 22 см |
| Цвет | Голубой |
| Животное | Для кошек |
Отзывы
1
відгук
НК
31.07.2024
Туалет для котів від Trixie просто супер. Зручний у використанні, легко чиститься, а головне - мій кіт відразу звик до нього.
Вопросы и ответы
Пока нет вопросов к этому товару.
Туалет Trixie Berto, для кошек, 39×22×59 см, голубой
Характеристики:
- тип: туалет;
- вид: открытый;
- животное: для кошек;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-40152;
- штрихкод: 4011905401522.