Туалет с рамкой Trixie Classic, для кошек, 47×37×15 см, светло-серый
Код Товара:
142214
Производитель:
Trixie
Наличие:
Нет в наличии
190.20 ₴
Доставка в Киев
Оплата
Оплата при получении товара, Оплата картой Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-40312 |
| Штрихкод | 4011905403120 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 15 см |
| Длина | 47 см |
| Ширина | 37 см |
| Цвет | Серый |
| Животное | Для кошек |
Отзывы
2
відгуки
МК
17.05.2024
Простий у використанні та чистці. Рамка допомагає утримувати наповнювач всередині, що зберігає чистоту навколо
ВБ
05.06.2024
Чи легко чистити цей туалет?
05.06.2024
Так, завдяки знімній рамці та гладкій поверхні, туалет легко чиститься.
Вопросы и ответы
Пока нет вопросов к этому товару.
Туалет с рамкой Trixie Classic, для кошек, 47×37×15 см, светло-серый
Характеристики:
- тип: туалет;
- вид: открытый;
- животное: для кошек;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-40312;
- штрихкод: 4011905403120.