Іграшка череп Vip Products Skull для собак, червона, 6,4 х 5 х 7,6 см
Код Товару:
129661
Виробник:
VIP PRODUCTS
Наявність:
Немає в наявності
195.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-905506 |
| Штрихкод | 180181905506 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 6.4 см |
| Висота | 7.6 см |
| Ширина | 5 см |
| Колір | Червоний |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Супер міцна гумова іграшка у вигляді черепа, складається з чистої гуми найвищої якості.
Ви і ваша собака полюбите цю іграшку! Іграшка без пищалки.
Всі використовувані матеріали нетоксичні.
Підходить також для цуценят в період зміни зубів, дорослі собаки теж не залишать її без уваги.
Може використовуватися як інвентар для навчання різноманітним командам: «апорт», «взяти», «принеси »,« шукати »і т.д.