Грот для рептилій Trrixie - Плато, 25х17х10 см
Код Товару:
139574
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
775.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-8847 |
| Штрихкод | 4011905088471 |
| Тип | Грот |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 17 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Грот для рептилій Trrixie - Плато, 25х17х10 см
Переваги
- Поліефірна смола
- Виглядає природно
- Легко чистити