Тераріум Trixie, 60х58х45 см
Код Товару:
139570
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
4028.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76423 |
| Штрихкод | 4011905764238 |
| Тип | Тераріуми |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 58 см |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Тварина | Для рептилій |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Тераріум Trixie, 60х58х45 см
Переваги
- Шибки з полірованими краями
- Кришка, виконана із щільної сітки з металевого дроту
- Водонепроникне дно
- Великі вентиляційні зони забезпечують оптимальний повітряний потік
- Включає в себе блокування тераріуму
- Зазор в підставі для установки системи опалення
- До 4-х закриваються кабельних каналів
Популярні сторінки