Водний кондиціонер для черепах Trixie, 61х45х20 мм
Код Товару:
139561
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
109.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-tx-76289 |
| Штрихкод | 4011905762890 |
| Призначення | Кондиціонер для води |
| Довжина | 61 см |
| Висота | 2 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Водний кондиціонер для черепах Trixie, 61х45х20 мм
Інструкція із застосування:
Помістіть кондиціонер у резервуар із водою. Блок почне повільно розчинятися та виділяти активні інгредієнти у воду. Активні інгредієнти нейтралізують кислоти, які акваріуми виділяють у воду з продуктами життєдіяльності, і одночасно обробляють воду. Для оптимального вмісту черепах та підтримки стабільно гарної якості води щодня міняйте воду у невеликих резервуарах.
Склад:
Сульфат кальцію, карбонат кальцію, сульфат марганцю, сульфат цинку, сульфат заліза, сульфат міді, йодат калію, вітамін B1, вітамін B6.
Характеристики:
- призначення: кондиціонер для води;
- розмір: 61×45×20 мм;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-76289;
- штрихкод: 4011905762890.