Басейн для рептилій Trixie, 35×9×34 см
Код Товару:
139548
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1680.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76209 |
| Штрихкод | 4011905762098 |
| Тип | Басейн |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 9 см |
| Матеріал | Поліефірна смола |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Басейн для рептилій Trixie, 35×9×34 см
Переваги
- Поліефірна смола
- Виглядає природно
- Легко чистити
- Ідеально підходить рептиліям люблячим воду