Грот кутовий зі сходами для рептилій Trixie, 16х12х15 см
Код Товару:
139547
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
464.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76206 |
| Штрихкод | 4011905762067 |
| Тип | Грот |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 12 см |
| Матеріал | Поліефірна смола |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Грот кутовий зі сходами для рептилій Trixie, 16х12х15 см
Переваги
- Поліефірна смола
- Виглядає природно
- Легко чистити
- Також підходить для акваріумів