Миска для рептилій Trixie, 24х5.5х20 см
Код Товару:
139185
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
817.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-76205 |
| Штрихкод | 4011905762050 |
| Тип | Миска |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 20 см |
| Матеріал | Поліефірна смола |
| Тварина | Для рептилій |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска для рептилій Trixie, 24х5.5х20 см
Переваги
- Поліефірна смола, матеріал безпечний для використання з харчовими продуктами
- Внутрішні ступені дозволяють досягти води і їжі легше
- Виглядає природно
- Гладка всередині, легко чистити